سخن روز
امروز : چهارشنبه 09 آذر 1401 برابر با Wed 30 Nov 2022 Wed 30 Nov 2022

تبلیغات

60 طرح عمرانی دانشگاه پیام نور هفته دولت و 100 طرح در دهه فجر افتتاح می شود

60 طرح عمرانی دانشگاه پیام نور هفته دولت و 100 طرح در دهه فجر افتتاح می شود

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور؛
60 طرح عمرانی دانشگاه پیام نور هفته دولت و 100 طرح در دهه فجر افتتاح می شود

دکتر حسنی معاون اداری، مالی وعمرانی دانشگاه پیام نوردر جمع اصحاب رسانه استان گیلان گفت : خوشبختانه دانشگاه پیام نور در مسیر توسعه علمی دراقصی نقاط کشور با وجود تنگناهای مالی مسیرهای مثبتی را طی کرده و در هفته دولت 60 طرح بزرگ این دانشگاه افتتاح می شود.

وی با اشاره به طرح های نیمه تمام دانشگاه پیام نور در سراسر کشور افزود: حدود 450 طرح عمرانی در کشور وجود دارد که از این تعداد 9 طرح متعلق به استان گیلان است .

وی افزود: ساختمان آزمایشگاه و سالن ورزشی پیام نور رشت و مجتمع آموزشی واحد آستارا از طرح های تکمیل شده است که فقط از لحاظ تاسیسات باید تجهیز شوند.

وی با بیان اینکه 60 طرح در هفته دولت و 100 طرح در دهه فجر افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: یک سوم این طرح ها امسال و دو سوم باقی مانده طی سه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی گفت: اسامی 1000 نفری که در آزمون ادواری قبول شده اند به دولت اعلام شده است تا بر اساس ردیف بودجه ای که از طرف دولت تخصیص می یابد به پیمانی تغییر وضعیت دهند.

وی همچنین اعلام کرد: با توجه به رسالت وشعار دانشگاه پیام نور مبنی بر گسترش مرزهای دانش در کشور، این دانشگاه مردمی با استفاده از تمامی ظرفیت ها ی دولتی وکمک از خیرین و مردم نسبت به توزیع عدالت آموزشی در ایران اسلامی اهتمام می ورزد و دراین راستا ، کمترین میزان شهریه را از دانشجویان اخذ می کند. وی ادامه داد: دانشگاه پیام نور دانشگاه کم هزینه ای است و با توجه به روند الکترونیکی شدن تحصیلات در دانشگاه پیام نور نوید توسعه وگسترش روزافزون دانشگاه پیام نور در آینده فراهم شده است .

دیدار معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با آیت ا...قربانی نماینده ولی فقیه وامام جمعه شهرستان رشت همزمان با سفر کاری دکتر حسنی معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور به دانشگاه پیام نور استان گیلان با آیت ا... قربانی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کرد.

دکتر حسنی در این دیدار گزارشی از وضعیت دانشگاه پیام نور را تشریح کرد و گفت: یکی از برکات انقلاب فراهم کردن امکان تحصیل در اقصی نقاط کشور بوده است که این وظیفه مهم بر دوش دانشگاه پیام نور است و اشتغال به تحصیل قریب به هفتصد هزار دانشجو در کشور در 500 مرکز و واحد دراقصی نقاط کشور ، مؤید این نکته است.

آیت ا... قربانی نیز گفت: امیدوارم که دانشگاه پیام نور در کنار توسعه علمی که از وظایف اصلی آن است نسبت به تربیت و تهذیب جوانان متعهد در سطح جامعه همت وافی داشته باشد .

وی افزود: وظیفه دانشگاه این است که درکنار علم آموزی دانشجویان را تربیت کنیم تا اشتیاق حضور و شرکت در تولید و محرکی قوی در چرخه های اقتصادی، صنعتی و کشاورزی را داشته باشند .

وی ادامه داد: تنها پذیرش دانشجو ملاک نیست بلکه تربیت دانشجوی متعهد، کاری و با تجربه مهم ترین وظایف دانشگاه هاست.

 

 

 

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/05/25 - تعداد بازدید : 103 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها