سخن روز
امروز : سه شنبه 08 آذر 1401 برابر با Tue 29 Nov 2022 Tue 29 Nov 2022

تبلیغات

آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود
رئیس دانشگاه خبر داد:
آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

رئیس دانشگاه پیام نور توجه به سه بخش تحصیلات تکمیلی، روابط بین‌الملل و درآمدزایی را بسیار مهم خواند و از راه اندازی آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور در تهران در سال جاری خبر داد.

محمدرضا زمانی در دیدار نوروزی کارکنان سازمان مرکزی ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان سیل اخیر گفت: دانشگاه بنا به رسالت اجتماعی خود تلاش کرد در این ایام سخت در کنار هموطنان قرار گیرد و امید که این عزیزان آسیب دیده با کمک‌های همه ما بتوانند زندگی و سلامت از دست رفته خود را باز یابند.

وی با اشاره به برنامه‌های مهم دانشگاه در سال ۹۸ گفت: شفاف سازی در مسائل مالی، آموزشی و پژوهشی یکی از محورهای مهم برنامه دانشگاه در سال جدید است.

رئیس دانشگاه پیام نور با اشاره به تعامل گسترده دانشگاه با دفتر گسترش آموزش عالی، افزود: تلاش بر این است که بتوانیم در سال ۹۸ رشته‌های مورد نیاز دانشگاه و متناسب با بازار کار را در مراکز و واحدها دایر کنیم.

وی توجه به سه بخش تحصیلات تکمیلی، روابط بین‌الملل و درآمدزایی را بسیار مهم خواند و اظهار داشت: تمامی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور باید در حکم یک بدنه واحد با انسجام، همدلی و اتحاد بیشتر در راستای تحقق اهداف و پیگیری امور گام بردارند.

وی تقویت بستر الکترونیکی را از اهداف دانشگاه برشمرد و افزود: با توجه به توانی که از لحاظ فنی و مالی در دانشگاه پیام نور وجود دارد، از سال گذشته، تقویت این بستر در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم ضمن الکترونیکی کردن تمامی آزمون‌ها در زمینه مستندسازی الکترونیکی و همچنین برندی که دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه الکترونیکی و نیمه حضوری دارد، گام‌های مؤثری برداریم.

زمانی از راه اندازی آزمایشگاه ملی دانشگاه پیام نور در تهران در سال ۹۸ خبر داد و با عنوان اینکه تأسیس شرکت‌های دانش بنیان و موبایل بوک از جمله اقداماتی است که در سال گذشته در دانشگاه پیام نور شروع شده گفت: این اقدامات در سال ۹۸ تا دستیابی به نتیجه‌ای مطلوب و موفق ادامه خواهد یافت.

رئیس دانشگاه پیام نور بهره‌مندی از نظرات و آرای اعضای خانواده بزرگ دانشگاه پیام نور را در اولویت دانست و اظهار داشت: مشارکت در تمامی امور یکی از عوامل مؤثر در پیشرفت و ارتقای بیشتر است و هر جایی که بتوانیم، از آرا و نظرات همکاران استفاده خواهیم کرد.

منابع خبر:

کلیدواژه‌ها:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1398/01/18 - تعداد بازدید : 116 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها