سخن روز
امروز : سه شنبه 08 آذر 1401 برابر با Tue 29 Nov 2022 Tue 29 Nov 2022

تبلیغات

آزمون های متمرکز الکترونیکی ویژگی منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است

آزمون های متمرکز الکترونیکی ویژگی منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است

دکتر مهرنیا رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین :
آزمون های متمرکز الکترونیکی ویژگی منحصر به فرد دانشگاه پیام نور است

دکتر مهرنیا رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین از روند برگزاری امتحانات دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز قزوین بازدید کرد.

دکتر سید رضا مهرنیا برگزاری آزمونهای متمرکز دانشگاه پیام نور را یکی از ویژگیهای منحصر به فرد این دانشگاه برشمرد و افزود : یکی از نقاط قوت دانشگاه پیام نور، برگزاری آزمونهای متمرکز و همزمان در سراسر کشور است.

وی در ادامه ضمن حضور در محل آزمون و نظر سنجی از برخی دانشجویان مرکز قزوین وضعیت کنونی ملزومات آزمون های الکترونیکی را در این مرکز خوب ارزیابی کرده و با اشاره به همت دانشگاه برای برگزاری آزمون های الکترونیک در اکثر درسهای ارائه شده گفت : درحال حاضر امکانات و تجهیزات الکترونیکی خوبی در مرکز قزوین تعبیه شده اما در آینده با توجه به افزایش دانشجو و بالا رفتن میزان کاربرهای سیستم های رایانه ای در صدد برنامه ریزی برای ارتقای زیر ساخت های الکترونیکی در راستای بالا بردن رضایت مندی دانشجویان و تحقق رسالت آموزش مجازی و الکترونیکی هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین با اشاره به چشم انداز آینده این دانشگاه در راستای افزایش توان و تجهیزات الکترونیکی، صرفه جویی و نظارت موثر را دو ویژگی خاص آزمون الکترونیکی معرفی و عنوان کرد : در شرایط اقتصادی کنونی کشور و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در جهت اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی ، اجرای آزمون های الکترونیکی می تواند بخش زیادی از هزینه ها را کاهش داده و در عین حال به ارتقای کیفیت آموزشی کمک کند .وی افزود : این نوع آزمون ها ضریب نظارت موثر را افزایش داده و امنیت برگزاری آن را نیز تضمین میکند.

دکتر مهرنیا با تاکید بر کیفیت بالای آموزشی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: پذیرفته شدن دانش آموختگان این دانشگاه در مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاههای معتبر کشور نشان از سطح علمی بالای دانشجویان دانشگاه پیام نور دارد چرا که تحصیل این دانشجویان با شیوه ها و موازین استاندارد وزارت علوم و دستورالعمل های آموزشی دانشگاه پیام نور صورت می گیرد و نمره پایانی دانشجو، نمایانگر میزان واقعی تلاش وکوشش خود فرد است.

وی در پایان در جمع کارکنان و عوامل برگزاری امتحانات با اشاره به اهمیت برگزاری آزمون های دانشگاه، برایجاد محیطی آرام جهت برگزاری آزمون ها و حفظ آرامش دانشجویان تاکید کرد.

دکتر مهرنیا پس از بازدید از نحوه اجرای آزمون های این مرکز در محل اجرای برخی اصلاحات عمرانی نیز حاضر و در جریان روند اجرایی این امور قرار گرفت و تاکید کرد : ایجاد فضای مناسب فیزیکی دانشگاه جزء اولویت های دانشگاه پیام نور است.

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین همچنین با حضور در حوزه بسیج دانشجویی شهید زین الدین مرکز قزوین از تلاشها و زحمات مخلصانه دانشجویان بسیجی این دانشگاه تقدیر و تشکر نموده و ضمن تجلیل از خدمات ارزنده دانشجویان در اردوهای جهادی و اردوهای طرح ولایت تاکید کرد : حمایت مادی و معنوی از طرح ها و فعالیت های ارزشمند بسیج دانشجویی در اولویت برنامه های این دانشگاه بوده و دانشجویان بسیجی به حق بازوان اصلی فرهنگی دانشگاه به شمار می آیند . در این دیدار فرمانده بسیج حوزه شهید زین الدین دانشگاه پیام نور مرکز قزوین نیز گزارش مختصری از فعالیت ها و برنامه های آینده این حوزه ارائه کرد.

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/05/31 - تعداد بازدید : 82 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها