سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

ارزیابی دانشگاه پیام نور ضامن ارتقای کیفیت آن است

ارزیابی دانشگاه پیام نور ضامن ارتقای کیفیت آن است

دکتر محمودی میمند؛
ارزیابی دانشگاه پیام نور ضامن ارتقای کیفیت آن است


شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان تهران با هدف بهبود فرآیندها و تاکید بر حضور مستمر اعضای علمی دانشگاه در راستای نظارت بر فعالیت ها و هدایت تحصیلی دانشجویان با حضور مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور تشکیل شد.

دکتر جمشیدی رییس دانشگاه پیام نور استان تهران طی سخنانی درخصوص اهمیت نظارت و ارزیابی در بهبود عملکرد و ارتقای یک سازمان از نگاه علوم مدیریتی، بر نظارت مستمر بر فرایندهای کاری در حوزه های مختلف دانشگاه تاکید نمود.

ایشان رسیدگی به درخواست های دانشجویان، کارکنان و اساتید را با رویکرد نظارت و ارزیابی مبنی بر نظارت مستمر، پیگیری درخواست ها و بهبود فرآیند را مورد تاکید جدی قرار داد.

در ادامه این نشست دکتر محمودی میمند مدیر کل دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور ضمن تشکر به خاطر فعالیتهای انجام شده در حوزه نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان تهران، بر تکریم دانشجویان ، اساتید و کارکنان و ارزیابی درونی مجموعه دانشگاه که ضامن ارتقای کیفیت است، تاکید نمود.
مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه استفاده از روشهای نوین نظارت و ارزیابی را به منظور دستیابی به اهداف کلان و اتخاذ سیاست های پیشگیرانه مورد توجه قرار داد.

دکتر امیری مدیر نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان تهران در ادامه ، گزارشی از عملکرد شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان در حوزه آموزش ارائه کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نبوی سرپرست دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان تهران نیز ضمن ارزشمند شمردن اقدامات شورای نظارت و ارزیابی و فعالیتهای مستمر انجام یافته در این حوزه، بر تکریم ارباب رجوع و دانشجویان و اخلاق مداری در بخش های مختلف کاری دانشگاه تاکید نمود.
دکتر رسولی نماینده اعضای علمی در شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان تهران نیز در این نشست، پیشنهاد برگزاری جلسه توجیهی اساتید مدعو را ارائه نمود و مقرر شد این جلسه قبل از شروع ترم تحصیلی جدید در مراکز و واحداها برگزار، و گزارش انجام آن به ستاد استان ارائه شود.

در اختیار قرار دادن فضا و مکان مناسب به اعضای علمی به منظور پاسخگویی بهتر به دانشجویان نیز در این جلسه بررسی و پیشنهاد شد.

گفتنی است، جلسات شورای نظارت و ارزیابی دانشگاه پیام نور استان تهران ماهانه تشکیل می شود و موضوع جلسات بعدی آن، راهکارهای جذب و حفظ دانشجو ، ارزیابی اساتید و تکریم دانشجو خواهد بود.

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/06/07 - تعداد بازدید : 136 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها