سخن روز
امروز : یکشنبه 13 آذر 1401 برابر با Sun 04 Dec 2022 Sun 04 Dec 2022

تبلیغات

از دانشجویان مخترع حمایت می کنیم

از دانشجویان مخترع حمایت می کنیم

رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی:
از دانشجویان مخترع حمایت می کنیم

رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت: اگر نتوانیم از نوابغ و مخترعان خود حمایت کنیم می بایست بار دیگر شاهد پدیده ی زیانبار فرار مغز ها باشیم.

دکتر واحدی در حاشیه مراسم رونمایی از اولین ابر درخت هوشمند مصنوعی در دانشگاه پیام نور تبریز با اعلام این مطلب گفت: دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی از ظرفیت های بالایی در زمینه ی مسائل علمی-پژوهشی برخوردار است و با برنامه ریزی های انجام شده این فعالیت ها را به نحو احسن پیگیری می کنیم.

وی لابی کشورهای دیگر برای تملک ایده ها و اختراعات دانشجویی را گوشزد کرد و از تمامی مسئولان استانی و کشوری خواست تا با پشتیبانی از نوابغ مانع از خروج مغزها از کشور شوند.

وی توجه به مسائل علمی و پژوهشی را از راهکار های تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی عنوان کرد و افزود: تنها زمانی شاهد شکوفایی اقتصادی درون زا خواهیم بود که زمینه های پویای توانگران داخلی را فراهم کنیم.

دکتر واحدی حمایت از اختراعات و طرح های نوین را از اولویت های این دانشگاه برشمرد و افزود: در آینده ی نزدیک از 5 دستاورد نوین دانشجویان این دانشگاه رو نمایی خواهد شد که از جمله ی آنها میتوان به خانه ی هوشمند،پهپاد های نسل جدید و اگزوز بهینه سازی شده خودرو جهت مقابله با آلودگی هوا اشاره کرد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی در پایان بار دیگر بر حمایت همه جانبه از فعالیت های علمی- پژوهشی تاکید کرد و خاطرنشان ساخت: با تکیه بر توانایی های موجود و علم به قابلیت های موجود سعی در معرفی دانشگاه پیام نور استان بعنوان دانشگاهی پیشرو را داریم.

در پایان این مراسم پیمان محمودزاده دانشجوی رشته کارشناسی شیمی محض دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی مرکز تبریز و امیر عباس مفید دانشجوی رشته حقوق بین الملل دانشگاه علامه مفید مخترعان ابر درخت مصنوعی هوشمند و نیز اساتید نمونه دانشگاه پیام نور استان با اهدای تندیس و لوح تقدیر مورد تجلیل قرار گرفتند.

شایان ذکر است بعد از اتمام این همایش بخش نمایشگاهی مرحله ی استانی جشنواره رویش ونشریات دانشجوی دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر محمد علی کریمی معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه پیام نور و دکتر واحدی رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی افتتاح شد.

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/02/28 - تعداد بازدید : 215 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها