سخن روز
امروز : دوشنبه 14 آذر 1401 برابر با Mon 05 Dec 2022 Mon 05 Dec 2022

تبلیغات

افتتاح مرکز نو آوری دانشگاه پیام نور

افتتاح مرکز نو آوری دانشگاه پیام نور

دکتر آبرود گفت: مرکز نو آوری دانشگاه پیام نور افتتاح می شود

دکتر علیرضا آبرود در نشست مشترک دانشگاه پیام نور با پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد : با راه اندازی مراکز رشد راهکارها و فضاها ی مناسبی فراهم شود تا اعضای علمی به فعالیتهای تخصصی پرداخته وایده های آنان مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرد.
 
دکتر آبرود افزود : استفاده از نیرو های متخصص سبب ایجاد انگیزه برای ایده های خلاق در کار آفرینی و رسیدن به موفقیت خواهد شد. وی به ظرفیت دانشگاه پیام نور استان در این راستا اشاره کرد و گفت : این دانشگاه به دلیل  گستردگی تعداد واحد ها در اکثر نقاط استان می تواند شرایط خوبی برای گسترش فرهنگ کار آفرینی و اقتصاد دانش بنیان باشد.
 
ایشان  با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان نیز در سالهای اخیر اقدامات قابل تقدیری انجام داده اند، افزود : دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری هم در این راستا میتواند اعضاء علمی و دانشجویان را به سمت کار آفرینی سوق داده و این ارتباط می تواند منجر به ارائه ایده های نو و کارآفرین شود .
دکتر آبرود افزود : با راه اندازی مراکز رشد ما شاهد تحولی در حوزه علم و فناوری خواهیم شد و همین امر سبب تعالی هر چه بیشتر در حوزه های علمی و پژوهشی و ایجاد شرکتهای دانش بنیان خواهد شد. وی به تفاهم نامه ی دانشگاه پیام نور با پارک علم و فناوری اشاره کرد وگفت : تفاهم نامه  باید در عمل به بهترین شرایط عملیاتی شود تا شاهد ثمر بخشی و استفاده موثر جامعه دانشگاهی گردیده و بتواند در راستای استقلال اقتصادی کشور تاثیر گذار باشد.
دکتر آبرود بیان داشت برگزاری کارگاه های مشترک،بازدیدهای علمی،  ایجاد مراکز رشد و استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود می تواند زمینه ساز رشد و شکوفایی در استان شود.
 
در ادامه این نشست رئیس پارک و علم و فناوری اظهار کرد : ایجاد مراکز رشد در دانشگاه ها میتواند زمینه را برای توسعه کار آفرینی فراهم کند.
دکتر پیر علی گفت : علاقه مند هستیم که در خصوص راه اندازی مراکز رشد به صورت مشترک با دانشگاه پیام نور همکاری داشته باشیم و با کمک یکدیگر به توسعه مراکز رشد و فناوری بپردازیم.
 
وی با بیان اینکه فضا های آموزشی باید حالت پویایی به خود بگیرند اظهار کرد : تقویت مراکز رشد سبب بستر های مناسبی خواهد شد و این به بسط ، گسترش ، همکاری و تعامل دانشگاها در این خصوص بستگی دارد. ایشان اظهار کرد موفقیت ها صرفا با تغییر و تحول شکل می گیرد و بر اساس آن در حوزه پژوهش و آموزش این نگاه متفاوت خواهد بود.
 
وی در پایان به تعامل خوب دانشگاه پیام نور با پارک اشاره کرد و گفت : ما می توانیم منافع مشترک را بین دانشگاه و پارک علم و فناوری تبین و از این فرصت برای توسعه کار آفرینی استفاده کنیم

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1396/02/10 - تعداد بازدید : 87 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها