سخن روز
امروز : سه شنبه 08 آذر 1401 برابر با Tue 29 Nov 2022 Tue 29 Nov 2022

تبلیغات

اهتمام به رعایت حقوق شهروندی ، سبب افزایش رضایتمندی در جامعۀ دانشگاهی می شود.

اهتمام به رعایت حقوق شهروندی ، سبب افزایش رضایتمندی در جامعۀ دانشگاهی می شود.

دکتر محمد رضا جعفری در جمع اعضای شورای صیانت از حقوق شهروندی و حجاب و عفاف دانشگاه پیام نور لرستان؛
اهتمام به رعایت حقوق شهروندی ، سبب افزایش رضایتمندی در جامعۀ دانشگاهی می شود.

دومین شورای صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه پیام نور لرستان با هدف ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و رعایت حقوق شهروندی، بررسی و تحلیل وضعیت عفاف و حجاب در فضای عمومی،ارائه راهکارهای فرهنگی لازم در خصوص رعایت حقوق شهروندی و بررسی پیش نویس آیین نامه داخلی رفتار و پوشش حرفه‌ای کارکنان و دانشجویان با حضور تمامی اعضا در محل دفتر ریاست این دانشگاه برگزار شد.

دکتر محمدرضا جعفری ضمن تبریک میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان اظهار داشت: اهتمام به رعایت حقوق شهروندی و صیانت از عفاف و حجاب، سبب افزایش رضایتمندی در جامعۀ دانشگاهی می شود.

رئیس شورای حقوق شهروندی و حجاب و عفاف دانشگاه پیام نور لرستان با اشاره به اهداف تشکیل این ستاد در دانشگاه افزود: مجموعه ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی دانشگاه یک روش مدیریت جامع در حوزه حقوق شهروندی است و هدف آن تقویت نقاط قوت و اصلاح معایب و نواقص بوده است و انتظار می‌رود که مؤلفه‌های حجاب و عفاف را به صورت شایسته‌ای رعایت شود.

رئیس دانشگاه پیام نور لرستان بیان کرد: تبیین و ترویج پوشش مناسب و رعایت شئونات اسلامی، ارتقاء آگاهی ارائه دهندگان و گیرندگان خدمت از حقوق و تکالیف خود به منظور ارتقاء انضباط اجتماعی و قانونگرایی، پیش بینی راهکارهای عملی و اثر بخش در برنامه‌های ترویج حجاب و عفاف و حقوق شهروندی، پرهیز از برخورد سلیقه‌ای با مراجعین، ارتقاء نظم، امنیت و نشاط اجتماعی، نهادینه نمودن فرهنگ عفاف و حجاب و زمینه‌سازی در جهت برنامه‌های آموزشی از مهمترین اهداف ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان در دانشگاه‌ پیام نور لرستان است که انتظار می رود همه اساتید، کارکنان و دانشجویان شاغل در این دانشگاه به این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

جعفری افزود: احترام به حقوق مردم به عنوان یک اصل پذیرفته شده در انقلاب اسلامی ایران یکی از برنامه‌های دولت تدبیر و امید است. اگر همه شهروندان به حقوق خود آشنایی کامل داشته باشند می‌توانند در چارچوب قانون به انتظارات و حقوق خود برسند.

رئیس شورای صیانت از حقوق شهروندی دانشگاه پیام نور لرستان ضمن تاکید ویژه بر ضرورت تشکیل منظم و مستمر جلسات در زمینه‌های عفاف و حجاب و امنیت عمومی و حقوق شهروندی و انجام برنامه‌ریزی لازم در این زمینه تصریح کرد: در بحث حریم امنیت عمومی مقوله عفاف و حجاب بیشتر مورد تاکید است همچنین در زمینه حقوق شهروندی نیز دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه به عنوان دبیر حقوق شهروندی، برنامه‌هایی برای اجراء در نظر گرفته است که می بایست به مرحله اجرا درآیند زیرا خروجی و نتایج این جلسات از طرف استانداری لرستان رصد می‌شود.

در ادامه اعضا به ارائه نظرات خود پرداخته و در پایان تصمیماتی در راستای اجرای هرچه بهتر حقوق شهروندی و حجاب و عفاف گرفته شد.

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/02/29 - تعداد بازدید : 97 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها