سخن روز
امروز : دوشنبه 14 آذر 1401 برابر با Mon 05 Dec 2022 Mon 05 Dec 2022

تبلیغات

برگزاری دوره های تخصصی روابط عمومی در دانشگاه پیام نور استان تهران

برگزاری دوره های تخصصی روابط عمومی در دانشگاه پیام نور استان تهران

دکتر جمشیدی:
برگزاری دوره های تخصصی روابط عمومی در دانشگاه پیام نور استان تهران


رییس دانشگاه پیام نور استان تهران از برگزاری دوره های تخصصی ویژه روابط عمومی های مراکز و واحدهای این دانشگاه خبر داد و اظهار داشت: روابط عمومی ها پیشانی هر سازمان هستند و دانشگاه پیام نور با توجه به رسالت ها و ماموریت های خود، به این امر توجه ویژه ای دارد.

دکتر جمشیدی با تاکید بر توجه به روابط عمومی ها و نقش تعیین کننده آنان را مهم تلقی کرد و افزود: با توجه به حساسیت شغل رابط عمومی ها و لزوم تعاملات برون سازمانی، دوره های آشنایی با اصول روابط عمومی، اصول خبرنویسی، آشنایی با اصول عکاسی خبری، اصول مصاحبه خبری، روابط عمومی الکترونیک، اصول برگزاری همایشها، جشنواره ها و نمایشگاهها، شناخت افکار عمومی و نظرسنجی در روابط عمومی، ارتقا و حفظ کرامت مردم در نظام اداری و آشنایی با تکنولوژی چاپ و نشر برای کارکنان روابط عمومی به زودی برگزار می شود و برای برگزاری این دوره ها هم اساتید برجسته و مجربی دعوت شده اند.

رییس دانشگاه پیام نور استان تهران هم چنین از برگزاری دوره های آموزشی برای مسوولان و کارکنان مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان تهران خبر داد و افزود: ازآن جا که یکی از ارکان مدیریت موثر ، توجه به توانمندسازی کارکنان یک سازمان و توجه به نیاز های آموزشی و ارتقای تخصص، دانش و آگاهی های مورد نیاز افراد در پست های مختلف سازمانی است، بر آن شدیم تا با طراحی و تدوین دوره های مورد نیاز دیگر پست های سازمانی کارکنان و برحسب مشاغل ایشان، نیازهای آموزشی بخش های دیگر دانشگاه را در حوزه های عمومی و تخصصی در سطوح مختلف برآورده نماییم.

دکتر جمشیدی در ادامه اظهار داشت: دوره هایی از جمله: آشنایی با آیین نامه و قوانین برگزاری مناقصات، آشنایی با نحوه تنظیم و جمع آوری اسناد مالی، حقوق اداری، آشنایی با مفاهیم و قواعد کلی حاکم بر انعقاد قراردادها و تعهدات و مقررات طرحهای عمرانی و نحوه جمع آوری اسناد و مدارک ذیربط برای کارکنان عمرانی و مالی و کارگاه های اصول و اصلاح الگوی مصرف، مهارت زندگی، مدیریت دانش سازمانی، انگیزش در کار و مدیریت موثر وقت ویژه مدیران برگزار شد.

ایشان در پایان بیان داشت: دوره های راهبردهای آموزش و توان افزایی و آشنایی با آیین نامه ها و بخشنامه های آموزشی ویژه کارکنان حوزه آموزش و هم چنین دوره های گزارش نویسی، کارآفرینی و آشنایی با قانون تامین اجتماعی نیز برای حوزه اداری و سایر حوزه های مرتبط در روزهای آتی برگزار خواهد شد.

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/12/02 - تعداد بازدید : 163 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها