سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

تبدیل وضعیت اعضای هئیت علمی مشروط در شرف انجام است - نیروهای قرار دادی طی 3سال آینده تبدیل وضعیت می شوند

تبدیل وضعیت اعضای هئیت علمی مشروط در شرف انجام است - نیروهای قرار دادی طی 3سال آینده تبدیل وضعیت می شوند

معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور در مراسم تکریم ومعارفه رئیس جدید استان کرمان:
تبدیل وضعیت اعضای هئیت علمی مشروط در شرف انجام است/نیروهای قرار دادی طی 3سال آینده تبدیل وضعیت می شوند

دکترحسنی در مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان اظهار داشت:ساماندهی وضعیت استخدامی کارکنان ، اجرای مصوبات و مقررات جاری درحوزه معاونت اداری و مالی، تهیه و تدوین خط مشی واحدهای مختلف در قالب اهداف دانشگاه، تدوین استراتژی برنامه های تشکیلاتی و تنظیم سیستم هزینه و درآمدها و تلاش در جهت ارتقای وضعیت اداری و شغلی کارکنان علمی و اداری از جمله این اقدامات در حال انجام می باشد.

معاون اداری مالی وعمرانی دانشگاه پیام نورکشور با اشاره به تبدیل وضعیت نیروهای اداری گفت: تا کنون مجوز تبدیل وضعیت یک هزار نفر اخذ شده و  تلاش می کنیم نیروهای قرار دادی در طی 2تا سه سال آینده تبدیل وضعیت شوند و این تبدیل وضعیت بر اساس آزمون و امتیاز بندی کارمندان انجام می شود.
معاون اداری مالی وعمرانی دانشگاه پیام نورکشور بر تکریم جامعه دانشجویی و مخاطبین، بالابردن سطح علمی اساتید، تقویت فعالیت های پژوهشی و کارآفرینی تاکید نمود.

وی با اشاره به حضور دکتر رستمی و تجارب مدیریتی ایشان افزود: درحوزه اداری مالی و عمرانی در سه ماه گذشته به یک نظم و انضباط مالی رسیده و هزینه های اضافی را حذف کرده ایم .
معاون اداری مالی وعمرانی دانشگاه پیام نورکشور با اشاره به وضعیت «پیمانی مشروط»تعدادی از نیروهای علمی گفت: با جلسات متعدد و رایزنی با وزارت علوم و زحمات دکتر رستمی رئیس دانشگاه پیام نور ، تعدادی را از این وضعیت خارج کردیم و حل مشکل سایر اعضای علمی «پیمانی مشروط» در شرف انجام است.

حرکت به سمت فعالیت های بنیادی وکارهای تحقیقاتی وپژوهشی

وی همچنین اظهار داشت: امروزدانشگاه پیام نور با بیش از 600هزار دانشجو ، 8هزار کارمند و4هزار عضو هئیت علمی بعنوان بزرگ ترین دانشگاه دولتی کشور و یکی از دانشگاه های بزرگ از راه دور جهان به لحاظ اهداف، چشم انداز و ماموریت های علمی، فرهنگی و آموزشی خود موفق عمل نموده، وباید به سمت فعالیت های بنیادی وکارهای تحقیقاتی وپژوهشی حرکت کنیم تا به منابع پایدار برسیم.

خانم دکتر معین الدینی یکی از سرمایه های پیام نور هستند

معاون اداری مالی وعمرانی دانشگاه پیام نورکشور با اشاره معرفی خانم دکتر معین الدینی به عنوان رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان و اولین رئیس خانم استانی در کشور گفت: خانم دکتر معین الدینی با رتبه دانشیاری یکی از سرمایه های پیام نور هستند .
وی افزود: دانشگاه پیام نور با داشتن 4هزار عضو هئیت علمی و بیش از دو هزار استاد و دانشیار بزرگترین دانشگاه در خاورمیانه است و با عادلانه کردن مقوله آموزش عالی در کشور، تربیت نیروهای متخصص، ارتقای علمی و فرهنگی و...خوب درخشیده که بخش عمده ای از این دستاوردها مرهون تلاش ریاست دانشگاه و اساتید، کارکنان و مدیران و حمایت مسئولان بوده است.

سیستم نیمه حضوری هرگز از بین نخواهد رفت

معاون دانشگاه پیام نور با اشاره به ضرورت تحول روش های آموزشی دانشگاه و حرکت بسوی روش های مدرن و جهانی گفت: سیستم نیمه حضوری هرگز از بین نخواهد رفت.

راه اندازی تلویزیون تعاملی

وی با اشاره به گسترش آموزش مبتنی بر فناوری اطلاعات و آموزش الکترونیکی گفت: امروز 180 رشته به صورت الکترونیکی ارائه می شود و راه اندازی تلویزیون تعاملی یکی از این موارد است.

دکتر فیصل حسنی خاطرنشان ساخت: از طریق تلویزیون تعاملی می توانیم علاوه بر ارائه دروس، محتواهای فرهنگی، رسانه ای، علمی، پژوهشی را به مخاطبان داخلی و خارجی ارائه دهیم و در حال تدوین محتوای لازم و مورد نیاز مخاطبان این دانشگاه هستیم.

سپس رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان کرمان طی سخنانی گفت: امروز 25هزار دانشجو در مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور استان کرمان مشغول به تحصیل هستند و500 کارمند نیز در این دانشگاه به ارائه خدمات به این دانشجویان مشغول هستند .

وی افزود:تقویت کانونها وانجمن ها ی دانشجویی و ارتباط این کانونها با سایر سازمانها از دیگر فعالیت های این دانشگاه است ،که این حرکت می تواند باعث معرفی دانشگاه شده و امکان فعالیت دانشجویان را در زمینه های مختلف فراهم کند.

رئیس سابق دانشگاه پیام نور استان کرمان با اشاره به تعامل با سازمانها ونمایندگان مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: منافع و مصالح دانشگاه اولویت ماست واین را بر منافع فردی ترجیح می دهیم.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان افزود: امروز مسئولیت های سنگین پاسخ گویی سنگین هم دارد.

در ادامه دکتر معین الدینی گفت: در طول 25 سال خدمت با مدیران و روسای زیادی کار کرده ام و مسئولیت من ، به مراتب از قبلی ها سنگین تر است و برای انجام این مسئولیت دست یاری به سمت همه دراز می کنم.

رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان گفت: تغییر ذات زندگی است وهمه چیز همیشه در حال تغییر است واختلاف نظر و سلیقه ها طبیعی است وباید این اختلاف نظرها را در مسیری قرار بدهیم که به نفع دانشگاه انجام شود.

دکتر معین الدینی افزود:مشورت با دیگران را سر لوحه کار خود قرار داده وآماده شنیدن انتقادها وپیشنهادات هستم .
رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان با اشاره به اجرای عدالت در دانشگاه گفت:امیدوارم که همیشه هوشیار وبیدار باشم که عدالت زیر پا گذاشته نشود.

گفتنی است حضور معاون اداری و مالی دانشگاه مورد استقبال اعضای هیات علمی ،روسای مراکز و واحدها، کارکنان و دانشجویان دانشگاه پیام نور کرمان قرار گرفت .
 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/05/16 - تعداد بازدید : 103 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها