سخن روز
امروز : یکشنبه 13 آذر 1401 برابر با Sun 04 Dec 2022 Sun 04 Dec 2022

تبلیغات

تدوین طرح های پژوهشی منطبق بر نیاز کشور توسط دانشگاه پیام نور

تدوین طرح های پژوهشی منطبق بر نیاز کشور توسط دانشگاه پیام نور
تدوین طرح های پژوهشی منطبق بر نیاز کشور توسط دانشگاه پیام نور
رئیس دانشگاه پیام نور از تهیه تعداد زیادی طرح پژوهشی اولویت دار منطبق بر نیاز کشور در این دانشگاه خبر داد.

جلسه هم اندیشی روسای استانی دانشگاه پیام نور سراسر کشور با رئیس و اعضای هیات رئیسه دانشگاه در سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.

علی اصغر رستمی ابوسعیدی در این دیدار با اشاره به موفقیت اخیر تیم بسکتبال دانشگاه پیام نور گفت:  موفقیت این تیم و کسب مقام قهرمانی آسیا و راهیابی به مسابقات جهانی و همچنین سایر موفقیت های ورزشی دانشگاه پیام نور نشان دهنده ظرفیت و توانمندی بالای دانشجویان این دانشگاه است.

وی افزود: مجموعه مدیریت دانشگاه باید زمینه را برای حضور موفق دانشجویان مستعد پیام نور در عرصه های ملی و بین المللی را فراهم سازد .

رستمی با اشاره به موفقیت های دانشگاه در عرصه های فرهنگی اظهار داشت: تهیه ۳۱ عنوان کتاب فرهنگی در دانشگاه نشان دهنده قابلیت های فرهنگی این دانشگاه  است و با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه فرهنگی است و فعالیتهای فرهنگی ما شاخص بوده، می تواند الگویی مناسب برای سایر دانشگاهها باشد.

رئیس دانشگاه پیام نور از روسای استانی خواست تا ضمن توجه به استعدادها و توانمندی های آن استان تلاش کنند تا دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه در فعالیتهای فرهنگی متناسب با فرهنگ بومی آن استان حضور پررنگ تری داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور در خصوص فعالیتهای آموزشی دانشگاه گفت : دانشگاه پیام نور با توجه به سیستم آموزشی خاصی که دارد  فارغ التحصیلان توانمندی را به جامعه تحویل می دهد و گواه این مطلب موفقیت های پی درپی فارغ التحصیلان این دانشگاه در آزمون های علمی و استخدامی است.

وی در زمینه تولید محتوا نیز گفت : با توجه سیستم نیمه حضوری دانشگاه، یکی از زمینه های اصلی فعالیت ما  آموزش های مبتنی بر فناوری اطلاعات است که دانشگاه حرکت مناسبی در این زمینه داشته و گامهای موثری در زمینه تولید محتوا به زبانهای مختلف برای بسط فعالیتهای داخلی و بین المللی برداشته است.

رستمی ابوسعیدی با اشاره به اهمیت پژوهش اظهار داشت: تعداد زیادی طرح پژوهشی اولویت دار منطبق بر نیاز کشور تهیه شده و دست اجرا است و برای اجرایی شدن این طرحها تفاهم نامه های خوبی با سازمانها و دستگاههای مختلف به امضاء رسیده است.

رئیس دانشگاه با اشاره به تعامل مناسب با مدیران ارشد استان و نمایندگان مجلس و ائمه جمعه در سراسر کشور گفت: لازم است که روسای استانی تعامل مناسب با مجموعه مدیریت ارشد در استان و نماینگان مجلس داشته باشند و از ظرفیت های ایشان در راستای نیل به اهداف دانشگاه کمک بگیرند.

در این جلسه رئیس دانشگاه مطالباتی را خطاب به روسای استانی مطرح کرد که می توان به برخورد خوب با دانشجویان و ارباب رجوع، صرفه جویی در هزینه های دانشگاه و استفاده حداکثری از ظرفیت اعضای علمی در برگزاری کلاس ها و حرکت به سمت درآمد زایی  با استفاده از امکانات استان و کم کردن میزان تکیه بر درآمدهای شهریه ای اشاره کرد.

از دیگر مطالبات رئیس دانشگاه پیام نور از از روسای استانی می توان به فعالیتهای کارآفرینی و توسعه شرکت های دانش بنیان، تغییر ماموریت مراکز و واحدهای کم جمعیت و تبدیل آنها به مراکز رشد و کارآفرینی، ارتباط و تعامل مناسب روسای استانی با استانداران، فرمانداران، ائمه جمعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در استان ها و توسعه زیر ساخت برای استفاده از اینترنت پر سرعت در تمام بخش های دانشگاهی برای دانشجویان اشاره کرد.

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/05/09 - تعداد بازدید : 125 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها