سخن روز
امروز : یکشنبه 13 آذر 1401 برابر با Sun 04 Dec 2022 Sun 04 Dec 2022

تبلیغات

تکریم دانشجو از اولویتهای کاری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان است

تکریم دانشجو از اولویتهای کاری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان است
رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان در جلسه ستاد استقبال دانشجویان جدید الورود
تکریم دانشجو از اولویتهای کاری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان است

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان  در جلسه ستاد استقبال دانشجویان جدید الورود حفظ شأن و منزلت دانشجو را از اولویتهای کاری در دانشگاه پیام نور اسان اصفهان دانست .

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان با تأکید بر رعایت مقررات و قوانین آموزشی اظهار داشت : روسای محترم مراکز و واحدها حداکثر همکاری را با دانشجویان در زمینه مهمانی و انتقالی بنمایند زیرا بسیاری از موانع قانونی با تدابیر سازمان مرکزی دانشگاه در این زمینه مرتفع شده است .

دکتر مهدی یوسفی در ادامه افزود:  با توجه به وجود وام دانشجویی و تقسیط شهریه بسیاری از مشکلات مالی دانشجویان در زمان ثبت نام مرتفع شده است  و مراکز و واحدها نیز ضمن اطلاع رسانی سریع و به موقع به دانشجویان در این زمینه راه را برای ادامه تحصیل اقشار آسیب پذیر که به نحوی می توان گفت یکی از جامعه های هدف دانشگاه پیام نور برای فراهم نمودن زمینه ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی برای این قشر است اقدام نمایند  .

دانشیار دانشگاه پیام نور استان اصفهان با خطاب قرار دادن  اعضای هیأت علمی دانشگاه پیام نور استان اصفهان گفت : اعضای محترم هیأت علمی با حضور به موقع و مستمرخود در محیط دانشگاه پاسخگوی نیازهای علمی دانشجویان در خارج از ساعات تدریس نیز باشند و به حضور در کلاس بسنده ننمایند و ضمن رسیدن به کار علمی خود ، ساعاتی را که مخصوص به دانشجویان می باشد در اتاقهای خود پاسخگوی دانشجویان باشند و در کلاس درس  دانشجویان را به پیگیری مطالب درسی در طول هفته و خارج از ساعات کلاسی ترغیب نمایند.

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان درادامه افزود : نگرش مثبت جوانان دانشجو در هر مقطعی باعث تحرک علمی در کشور می شود و حرکت علمی باعث ایجاد فرصتهای شغلی ، تولید ثروت و ایجاد انگیزه در فضای جامعه می گردد و در واقع اگر کسی دانسته یا نادانسته باور جوانان را هدف قرار دهد خسارت جبران ناپذیری را به کل کشور وارد کرده است .

دکتر مهدی یوسفی در ادامه از پرسنل خدوم و زحمت کش دانشگاه خواست با بالا بردن آستانه تحمل خود در مواجهه با دانشجویان و حفظ نشاط در محیط کاری ،دانشگاه را برای خودشان ،همکاران و دانشجویان محیطی با آرامش و امید بخش بنمایند و از هرگونه تنش به شدت بپرهیزند .

دکتر مهدی یوسفی برخورد مناسب با دانشجویان و تحمل بعضی از حرکات نامتعارف از سوی برخی افراد را ،عامل تربیتی برای مراجعین دانست و در ادامه گفت : اما از همکاران اداریمان  که سالها تجربه برخورد با جوانان را دارند ، انتظاری جز امید بخشی و حمایت از فرزندان میهن اسلامیمان در محیط دانشگاهی نداریم .

رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان  در پایان رعایت قوانین و مقررات و دوری از برخورد سلیقه ای را از امور مهم دانست و گفت :دانشگاه پیام  نور با کیفی سازی محیطهای آموزشی و استفاده از اساتید مجرب و تسهیل نقل و انتقالات دانشجویی ، افزودن وام دانشجویی و تقسیط شهریه حتی برای ورودیهای جدید ، راه را برای رشد و تعالی علمی با کمترین هزینه فراهم نموده است . 

 

منابع خبر:

کلیدواژه‌ها:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1394/07/05 - تعداد بازدید : 260 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها