سخن روز
امروز : چهارشنبه 09 آذر 1401 برابر با Wed 30 Nov 2022 Wed 30 Nov 2022

تبلیغات

ثبت‌نام ۱۲ هزار دانشجوی جدید دانشگاه پیام‌نور شهرهای فارس از فردا

ثبت‌نام ۱۲ هزار دانشجوی جدید دانشگاه پیام‌نور شهرهای فارس از فردا

ثبت‌نام ۱۲ هزار دانشجوی جدید دانشگاه پیام‌نور شهرهای فارس از فردا
مرحله اول ثبت‌نام ۱۲ هزار دانشجوی جدید کارشناسی دانشگاه پیام‌نور ۴۴ شهر فارس از فردا به صورت اینترنتی آغاز می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: ثبت نام اولیه دانشجویان جدید مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور که از طریق کنکور سراسری یا ثبت نام براساس سوابق تحصیلی پذیرفته شده اند، غیر حضوری و از ۲۵ تا ۲۹ شهریورماه در سامانه خدمات آموزشی گلستان به نشانی reg.pnu.ac.ir انجام می شود.

ابراهیم اژدری اضافه کرد: دانشجویان پس از ورود به سامانه گلستان با مطالعه صفحه ورودی می توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذرواژه (در صفحه اول سایت فوق الذکر اعلام می گردد) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی گلستان شوند و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام شامل عکس پرسنلی، شناسنامه وکارت ملی، مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم را اسکن و بارگذاری کند.

وی گفت: همچنین دانشجو باید قبل از ثبت نام درسامانه به یکی از دفاتر پستی مراجعه و درخواست تاییدیه تحصیلی(ارزش تحصیلی) مدرک پیش دانشگاهی خود را به آموزش وپرورش محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی ارسال نماید که در زمان ثبت نام اینترنتی در سامانه گلستان می بایست شماره رسید ارائه شده از سوی پست نیز ثبت کند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس افزود: درپایان ثبت نام اینترنتی، دانشجو باید فرم های تایید ثبت نام که شماره دانشجویی نیز درآن درج شده را پرینت کند.

اژدری ادامه داد: همچنین ۲۴ تا ۴۸ ساعت پس از ثبت نام اینترنتی دانشجو دوباره به سامانه گلستان مراجعه و این بار با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه وارد سیستم شده و پس از پرداخت شهریه ثابت نسبت به انتخاب واحد خود طبق جدول سرفصل دروس ومنابع رشته خود که در سایت اینترنتی مرکز محل قبولی و سایت استان نیز می باشد، اقدام می کند.

وی یادآور شد: زمان مراجعه حضوری دانشجو برای ارائه اصل مدارک اسکن شده نیز در مهرماه سال جاری می باشد که تاریخ دقیق آن از طریق سایت هر مرکز اعلام می گردد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان فارس افزود: تاریخ اخذ مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی کلیه پذیرفته شدگان حداکثر تا ۳۱ شهریورماه می باشد که برای پذیرفته شدگانی که تا این تاریخ موفق به اخذ مدرک پیش دانشگاهی نشده اند تا ۳۰ بهمن ماه مهلت داده می شود تا مدرک پیش دانشگاهی اخذ کنند.

اژدری گفت: از این دسته از پذیرفته شدگان ثبت نام موقت به عمل آمده و پس از اخذ مدرک پیش دانشگاهی ثبت نام آنها قطعی می گردد. ضمنا نیمسال اول ۹۵-۹۴ برای ایشان مرخصی تحصیلی درج می شود.

وی تصریح کرد: کلیه اطلاعات مورد نیاز داوطلبان در سایت دانشگاه پیام نور استان فارس به نشانی farspnu.ac.ir قسمت راهنمای دانشجویان جدید قرار دارد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور همچنین از تمدید تقاضای میهمان موقت و دائم دانشجویان قدیم و ورودی های جدید خبرداد و یادآور شد: در جهت امکان ادامه تحصیل دانشجویان در مناطق بومی، امکان درخواست میهمان موقت و میهمان دائم از ۲۸ شهریورماه تا اول مهرماه برای کلیه دانشجویان از جمله دانشجویان ورودی ۹۴ فراهم خواهد شد.

اژدری با اعلام شرایط تقسیط شهریه دانشجویان جدید گفت: به منظور رفاه حال دانشجویان و تسهیل در امور ثبت نام برای آن دسته از افرادی که امکان پرداخت شهریه کامل را ندارند، امکان تقسیط شهریه فراهم شده است.

وی تصریح کرد: بر این اساس، تمام دانشجویان می توانند با پرداخت شهریه ثابت نسبت به انتخاب واحد خود اقدام کرده و مابقی شهریه را طی چند قسط تا پایان ترم قبل از آغاز امتحانات، تسویه کنند.

 

منابع خبر:

کلیدواژه‌ها:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1394/06/24 - تعداد بازدید : 313 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها