سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

دانشجویان پیام‌نور می‌توانند شهریه خود را قسطی پرداخت کنند

دانشجویان پیام‌نور می‌توانند شهریه خود را قسطی پرداخت کنند

کارشناس امور دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد:
دانشجویان پیام‌نور می‌توانند شهریه خود را قسطی پرداخت کنند

کارشناس امور دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد گفت: شرایط تقسیط شهریه برای تمام دانشجویان دانشگاه پیام‌نور که ورودی سال ۸۶ به بعد هستند، وجود دارد.

رضا ابراهیمی، کارشناس فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد با اشاره به نحوه پرداخت قسطی شهریه دانشجویان گفت: امکان پرداخت قسطی شهریه متغیر در طول ترم پس از مرحله انتخاب واحد مقدور است.

وی افزود: تمام دانشجویان گرامی بعد از نهایی شدن زمان ثبت نام در دانشگاه (در حدود نیمه آبان ماه)، می توانند در سیستم جامع گلستان از طریق زیر نسبت به پرداخت اقساطی شهریه متغیر خود اقدام کنند.

این کارشناس فرهنگی تصریح کرد: مسیر به ترتیب شامل منوی آموزش- شهریه- پرداخت های الکترونیکی دانشجو، تغییر مبلغ در گزینه « مبلغ پرداختی» بر اساس میزان مبلغ شهریه مورد نظر و پرداخت شهریه است.

لازم به ذکر است، امکان پرداخت قسطی تنها در شهریه متغیر و پس از نهایی شدن انتخاب واحد امکان پذیر است و پرداخت کل مبلغشهریه ثابت جهت ورود به مرحله انتخاب واحد اجباری است.

به دانشجویان کارشناسی 3 میلیون ریال و ارشد 11 میلیون 500 هزار ریال وام شهریه تعلق می گیرد

کارشناس فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد در خصوص وام های تحصیلی نیز تصریح کرد: مبلغ قابل پرداختی به هر دانشجو در مقطع کارشناسی 3 میلیون ریال برای هر ترم و حداکثر دوره تحصیل جهت دریافت وام از زمان ثبت‌نام در دانشگاه هشت ترم است.

وی در ادامه افزود: مبلغ قابل پرداخت در مقطع کارشناسی‌ارشد بابت هر ترم 11 میلیون 500 هزار ریال و حداکثر دوره تحصیل جهت دریافت وام از زمان ثبت‌نام در دانشگاه در مدت چهار ترم است.

ابراهیمی در خصوص شرایط دریافت وام شهریه اذعان کرد: به دانشجویان مشروطی مقطع کارشناسی که معدل آن‌ها کمتر از 12 باشد و مقطع کارشناسی ارشد که معدل آن‌ها کمتر از 14 در ترم قبل خود باشند وام شهریه تعلق نمی‌گیرد.

وی در ادامه افزود: همچنین به دانشجویان دارای مرخصی تحصیلی در ترم جاری و دانشجویانی که شاغل باشند نیز وام شهریه تعلق نمی‌گیرد.

وی زمان ثبت‌نام برای دریافت وام دانشجویی را نیمه اول شروع هر ترم اعلام کرد و گفت: دانشجویان در این بازده زمانی می‌توانند برای درخواست وام دانشجویی مراجعه کنند.

ابراهیمی تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبار وام و کثرت تقاضا، اولویت با متقاضیانی است که درخواست خود را در محدوده زمانی مشخص و مدارک کامل ارائه کنند.

این کارشناس فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد گفت: باز پرداخت وام بعد از فراغت از تحصیل بصورت اقساط و با کارمزد چهار درصد می‌باشد و اگر این مبلغ در زمان مقرر پرداخت نشود، جریمه آن باذ کارمزد 12 درصد باز گرفته خواهد شد.

ابراهیمی تصریح کرد: دانشجویان جهت ثبت‌نام می توانند به امور فرهنگی و دانشجویی دانشگاه پیام‌نور بجنورد جهت دریافت وام شهریه مراجعه کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: دانشجویانی که بعد از فارغ‌التحصیلی در پرداخت وام سهل‌انگاری می‌کنند، بعد از پیگیری مبلغ پرداختی را توسط ضامن وصول خواهد کرد.

 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1394/07/22 - تعداد بازدید : 153 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها