سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه استان کردستان

دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه استان کردستان

جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور مرکز سنندج
رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان:
دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه استان کردستان

در  این مراسم رئیس دانشگاه پیام نور استان کردستان گفت: دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه استان کردستان از لحاظ تعداد دانشجوست و هم اکنون 18 هزار دانشجو در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

اسکندر مرادی افزود: بیش از 95 درصد دانشجویان پیام نور بومی هستند و این مهم رسالت این دانشگاه و مراکز و واحدهای 10 گانه آن را بسیار سنگین تر کرده است.

وی خاطرنشان کرد:‌ شیوه نوین آموزشی در دانشگاه پیام نور موجب شده است که دانشجویان این دانشگاه ازمیزان سواد تئوریک بیشتری برخوردار باشند و این مهم امکان به کارگیری آن ها را  برای اشتغال و توسعه کشور بیشتر کرده است.

احسن علوی نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با بیان اینکه گروه های تکفیری از جمله داعش از بی علمی و کم سوادی خود کارهای غیرانسانی انجام می دهند، افزود: دانش متعال منجر به رسیدن به پیشرفت می شود و تمدن ایرانی اسلامی از مهمترین، پویاترین و جامع ترین تمدن های تاریخ است که با عناصر دانش و علم به درجه تعالی رسیده است. جشن استقبال از دانشجویان جدیدالورود پیام نور مرکز سنندج با حضور رئیس و معاونان دانشگاه پیام نور استان کردستان، فرماندار شهرستان سنندج، شهردار سنندج، سالار مردای و سید احسن علوی نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای اسلامی استان و رئیس شورای شهر سنندج برگزار شد.

وی عنوان کرد: دانشگاه، دانشجو و فرهیختگان علمی نقش کلیدی در تقویت و پایداری تمدن دارند و دانشگاه اگر شکل و سیاق بومی پیدا کند نماد عینی این تمدن خواهد شد.

مرادی خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور دارای سیستم باز علمی با جدیدترین سیستم آموزشی دنیا و جزء پهناورترین دانشگاه ها از لحاظ جغرافیایی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان  رئیس دانشگاه پیام نور مرکز سنندج در نیزابتدای این مراسم با تبریک سال تحصیلی جدید به دانشجویان و اساتید این دانشگاه، اظهار کرد: علم و دانش به عنوان شاخصه اصلی جامعه مهمترین بعد توسعه است..

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در حوزه علم و دانش به مسئولیت خود در جامعه عمل کرده است، افزود: هم اکنون پنج هزار دانشجو در قالب صد رشته در مقطع کارشناسی و پنج رشته کارشناسی ارشد و 27 عضو هیئت علمی به رسالت علمی خود در دانشگاه پیام نور مرکز سنندج عمل می کنند.

سالار مرادی دیگر نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: علم و سیاست بر دو سطح اثرگذار خواهند بود و از مولفه های اصلی قدرت هستند.

وی افزود: با تقویت ابعاد علمی کشور قطعا به پیشرفت می رسد و یکی از پایه های اقتدار کشور توسعه علمی و پیشرفت در این حوزه است.

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1394/07/23 - تعداد بازدید : 179 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها