سخن روز
امروز : شنبه 12 آذر 1401 برابر با Sat 03 Dec 2022 Sat 03 Dec 2022

تبلیغات

دانشگاه پیام نور دانشگاه محرومان جامعه

دانشگاه پیام نور دانشگاه محرومان جامعه

دکترقاسم احمدی لاشکی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی:
دانشگاه پیام نور دانشگاه محرومان جامعه است

دکتر نازک تبار سرپرست دانشگاه پیام نور استان مازندران در ادامه سرکشی از واحدها و مراکز تابعه استان از واحد نوشهر دیدن کرد.
در ابتدای این دیدار دکتر مرتضی ترخان از تحصیل حدود600دانشجو در سیزده رشته کارشناسی و یک رشته کارشناسی ارشد در این واحد دانشگاهی خبر داد و گفت:مشکل اصلی دانشگاه پیام نور واحد نوشهر،نداشتن فضای فیزیکی مناسب و مستقل است که در این خصوص پروژه عمرانی دانشگاه با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد ریال در دست احداث است.

درادامه این دیدار دکتر نازک تبار با اشاره به پیگیری های به عمل آمده در خصوص پروژه های عمرانی از تصویب 5میلیارد و ششصد میلیون تومان اعتبار برای تکمیل و توسعه پروژه های عمرانی در سال جاری خبر داد و گفت:سیاست دانشگاه پیام نور در راستای سیاستها و برنامه های وزارت علوم است و در این خصوص به دنبال آمایش مراکز و واحدها و رشته ها هستیم.
وی گفت:به دنبال تعطیل کردن واحدهای دانشگاهی نیستیم اما بنا داریم مطابق برنامه های آمایش عالی به سمت راه اندازی رشته های تقاضا محور،مهارتی و بین رشته ای هستیم.

وی خاطرنشان کرد:توسعه آموزش مجازی و آموزش های آزاد و راه اندازی مراکز رشد و فناوری و استفاده از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان از مهم ترین برنامه ها و سیاست های کاری دانشگاه پیام نور در سالجاری است.
در ادامه این دیدار دکتر قاسم احمدی لاشکی نماینده نوشهر ، چالوس و کلاردشت و نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور دارای فراز و فرودهای مختلفی روبرو شده است،تصریح کرد:منطقه ای شدن دانشگاه پیام نور با مخالفت ها و ابهاماتی در مجلس روبرو شده است که دانشگاه به دنبال حل مسائل و مشکلات آن است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:در این خصوص دکتر زمانی رییس دانشگاه پیام نور کشور در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی حضوریافت و به سوالات اعضای کمیسیون درباره چگونگی اجرای طرح منطقه ای شدن پاسخ داد و قرار شد با کمیته آموزش عالی کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز دیدار و گفتگو کند.

احمدی لاشکی افزود:منطقه ای شدن دانشگاه پیام نور بنا به گفته مسئولان دانشگاه ،مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیات امنای دانشگاه پیام نور و لازم الاجراست.
وی گفت:همه باید دست به دست هم بدهیم که اجرای پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور واحد نوشهر در دوره جدید بصورت جدی تر مورد پیگیری شود.وی دانشگاه پیام نور را دانشگاه محرمان جامعه برشمرد و گفت:سال گذشته از محل بند "و"بودجه کمک خوبی به دانشگاه پیام نور شد و مجلس نگاه مثبت به دانشگاه پیام نور دارد.

منابع خبر:

کلیدواژه‌ها:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1397/02/18 - تعداد بازدید : 194 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها