سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

دانشگاه پیام نور قزوین ظرفیت مناسبی برای ارتقای تعامل صنعت و دانشگاه دارد .

دانشگاه پیام نور قزوین ظرفیت مناسبی برای ارتقای تعامل صنعت و دانشگاه دارد .

رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قزوین :
دانشگاه پیام نور قزوین ظرفیت مناسبی برای ارتقای تعامل صنعت و دانشگاه دارد


رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین با نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل نود دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مردم قزوین ضمن بیان اینکه خود سالهای متمادی در این دانشگاه پیام نورتدریس نموده ام، دانشگاه پیام نور را یکی از فرهنگی ترین دانشگاهها دانست و اظهار داشت : با وجود ظرفیت های خوب علمی و امکانات آزمایشگاهی دانشگاه پیام نور استان قزوین آینده روشنی پیش روی این دانشگاه است .

رئیس کمیسیون اصل نود در ادامه ضمن تاکید بر لزوم بهره مندی دانشگاهها از ظرفیت های استان گفت : دانشگاه پیام نور قزوین ظرفیت های مناسبی برای ارتقای تعامل صنعت و دانشگاه دارد که این شاخص باید با برگزاری کارگاه های تخصصی و تعامل این دانشگاه با سازمان های مرتبط با بخش صنعت ، معدن و تجارت توسعه یابد .

وی با اشاره به وضعیت خوب دانشجو در مقطع کارشناسی ، توسعه تحصیلات تکمیلی را از نیازهای مهم جامعه برشمرد و تلاش دانشگاه پیام نور را در این زمینه قابل تحسین دانست.

دکتر محمدی در پایان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار ، آمادگی همه جانبه خود را برای تحقق رسالت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد .
دکتر سید رضا مهرنیا رئیس دانشگاه پیام نور استان قزئین نیز ضمن بیان چکیده ای از رسالت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه پیام نور ، مبنای کار در این دانشگاه را دو عنصر تعهد و تعلم برشمرد و افزود : دانشگاه پیام نور قزوین از اعضای هیات علمی قوی و متعهد برخوردار است و در حال حاضر با داشتن بسترهای مناسب علمی و آزمایشگاهی به عنوان قطب رشته های شیمی و زمین شناسی مطرح بوده و همچنین ایجاد و تولید قطب کشاورزی در دانشگاه پیام نور مرکز بوئین زهرا نیز از اولویت های کاری این دانشگاه به شمار می رود.

دکتر مهرنیا با اشاره به ظرفیت های مناسب علمی این دانشگاه در حوزه های زمین شناسی ، صنعت و معدن ، یکی از برنامه های خود در این دانشگاه را ارتقای سطح تعامل و ارتباط دانشگاه با صنعت دانسته و تصریح کرد : با وجود توانمندی های دانشگاه پیام نور در حوزه های مذکور، آمادگی ورود به مشارکت های صنعتی در استان را دارا هستیم .

رئیس دانشگاه پیام نور استان قزوین در ادامه یکی دیگر از برنامه های خود در این دانشگاه را ایجاد تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر دانشگاه با آموزش و پرورش دانست و افزود : برگزاری کارگاهها ، بازدیدهای دانشگاهی و اردوهای علمی ویژه دانش آموزان دبیرستانی ، بستر آشنایی این قشر ارزشمند با دانشگاه را فراهم نموده و انگیزه آنان برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر و جهت دهی آموزشی این عزیزان فراهم خواهد ساخت .

دکتر مهرنیا در پایان با تاکید بر توسعه کمی و کیفی دانشگاه پیام نور گفت : تمهیدات لازم برای اخذ مجوزهای اولیه برای ایجاد مقطع دکترا در رشته های مختلف صورت گرفته و هم اکنون با توجه به وجود زیر ساخت های لازم و همچنین حضور اعضای هیات علمی مورد نیاز در رشته های زمین شناسی و شیمی ، این دو رشته در اولویت اخذ مقطع تحصیلی دکترا هستند که امید است به زودی شاهد جذب دانشجو در این مقطع باشیم .
 

منابع خبر:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1395/05/16 - تعداد بازدید : 290 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها