سخن روز
امروز : پنجشنبه 10 آذر 1401 برابر با Thu 01 Dec 2022 Thu 01 Dec 2022

تبلیغات

هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران در مشهد برگزار می‌شود

هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران در مشهد برگزار می‌شود

۲۶ تا ۲۸ آبان ماه؛
هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران در مشهد برگزار می‌شود

رئیس هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران گفت: کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران از ۲۶ آبان ماه امسال در دانشگاه پیام‌نور مشهد آغاز و تا ۲۸ این ماه ادامه دارد.

ابراهیم تقی زاده در گفتگو با خبرنگاران در مشهد، گفت: هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران از ۲۶ آبان ماه امسال طی دو روز در مشهد به میزبانی دانشگاه پیام نور برگزار خواهد شد.

وی اهمیت این کنفرانس را در ایجاد ارتباط میان صنعت و دانشگاه دانست و افزود: در این کنفرانس تلاش ما اولویت بخشی به شرکت‌های دانش بنیان، متخصصین، دانشگاهیان و محققان بخش صنعت است.

رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی هدف از برگزاری این کنفرانس را بررسی آخرین دستاوردهای علمی متخصصین و محققان صنعت دانست و متذکر شد: هدف از برگزاری این کنفرانس بررسی آخرین دستاوردهای علمی متخصصین، دانشگاهیان و محققان صنعت در گرایش‌های مختلف مهندسی برق و کامپیوتر است.

تقی زاده ادامه داد: گرایش‌های مهم رشته برق از جمله الکترونیک، قدرت، کنترل، مخابرات، مهندسی پزشکی، هوا و فضا، فناوری اطلاعات، کامپیوتر و غیره نیز در این کنفرانس مورد توجه قرار خواهند گرفت.

رئیس هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران به حضور میهمانان و شرکت کنندگان در این کنفرانس اشاره داشت و تاکید کرد: تلاش شده است تا در این کنفرانس از طیف وسیعی از متخصصان، اساتید، نمایندگان کارخانجات، سازمان‌ها و ادارات دولتی و غیر دولتی دعوت به عمل بیاید.

وی تصریح کرد: در حاشیه برگزاری این کنفرانس شاهد برپایی کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه تجهیزات صنعتی شرکت‌ها و حامیان شرکت کننده در کنفرانس خواهیم بود و به معرفی و ارائه آخرین دستاوردهای این شرکت‌ها در ارتباط با صنعت و دانشگاه خواهیم پرداخت.

تقی زاده به ارائه مقالات دریافتی به دبیرخانه هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران اشاره کرد و بیان داشت: مقالات دریافتی به دبیرخانه این کنفرانس به صورت شفاهی و پوستر به نمایش گذاشته خواهد شد و انتظار ما از دانشجویان و نخبگان استان خراسان رضوی به ویژه مشهد در ارائه مقالات به دبیرخانه کنفرانس بیش از دیگر شهرهای کشور است.

رئیس هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران دغدغه و تلاش برگزار کنندگان این کنفرانس را در ایجاد ارتباط سازنده میان صنعت و دانشگاه دانست و بیان داشت: رویکرد نهایی ما در هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران کاربردی سازی آموخته‌های آکادمیک می باشد و از این رو کارگاه‌هایی با همکاری واحدهای صنعتی موفق در استان برگزار می‌کنیم.

وی به تاکیدات مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری در حرم مطهر اشاره داشت و خاطرنشان کرد: پرداختن به مقوله کارآفرینی و کسب و کارهای دانش بنیان از دیگر اهداف مهم و ضروری در این کنفرانس به شمار می‌رود.

تقی زاده در پایان به اهمیت ایجاد تعامل سازنده با بخش خصوصی و نهادهای دولتی اشاره داشت و با مهم دانستن این تعامل در احیاء رشد اقتصاد داخلی، گفت: تلاش داریم با ایجاد تعامل سازنده میان بخش خصوصی و نهادهای دولتی و بخش آموزشی در مسیر ایجاد اقتصاد مقاومتی حرکت کنیم.

لازم به ذکر است، آخرین مهلت ارسال آثار و مقالات به دبیرخانه هجدهمین کنفرانس ملی دانشجویی مهندسی برق ایران 10 مهرماه سال جاری می‌باشد.

 

منابع خبر:

کلیدواژه‌ها:


گروه : خبرهای عادی پیام‌نور - تاریخ : 1394/06/30 - تعداد بازدید : 341 -- گزارش ایراد در سایت

بخش نظرات

تا کنون نظر و دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده. شما اولین نفر باشید!

در این فرم می‌توانید نظر خود را راجع به این مطلب ثبت کنید.
لطفاً به قوانین زیر توجه فرمایید:
1- پر کردن مواردی که با عبارت اجباری (قرمز رنگ) مشخص شده‌اند اجباری است.
2- در ثبت کد امنیتی دقت کنید. اگر اشتباه کنید، باید از ابتدا فرم را پر کنید.
3- چنانچه مایل هستید نظرتان به صورت محرمانه باقی بماند و در سایت منتشر نشود، تیک محرمانه را بزنید.
4- چنانچه مایل هستید در صورت پاسخ گرفتن نظرتان از پشتیبان‌های سایت، به شما اطلاع رسانی شود، تیک (از پاسخ باخبرم کن) را بزنید. بدیهی است در این حالت حتما باید آدرس ایمیل یا شماره تماس معتبر وارد کرده باشید.
5- از درج نظرتان با حروف انگلیسی خودداری کنید.
6- نظراتی که حاوی توهین، کنایه، تحقیر و مخالف با شان یک سایت آموزشی باشند منتشر نمی‌شوند.
7- پاسخ پشتیبانان سایت با رنگ متفاوت مشخص شده.
8- پشتیبانان سایت پس از بررسی نظرات و در صورتیکه مغایرتی با قوانین ذکر شده وجود نداشته باشد، آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر می‌کنند.
7- سایت دانشپذیر و موسسه فرهنگ تفاهم مسئولیتی در قبال نظرات کاربران ندارند.
نام و نام خانوادگی (فارسی)(اجباری)
ایمیل(پست الکترونیک) (انگلیسی)(اختیاری)(در ابتدای آدرس www نگذارید!)
وب‌سایت یا وبلاگ (انگلیسی)(اختیاری)
تلفن (همراه) (عدد)(اختیاری)(کد، پیش شماره و صفر ثبت شود. خط تیره ثبت نشود.)
متن پیام
امکانات محرمانه
از پاسخ باخبرم کن!
لطفا جهت بررسی امنیت، "من ربات نیستم (I'm not a robot)" را تیک بزنید.

بازگشت بازگشت به صفحه نخست
» ورود به سیستم
نام کاربری
گذرواژه

پیوند‌ها